Čím letos obdarovat své ženy?

 

Datum 8.3. by měl mít v kalendáři poznamenán každý muž. Již více než století se tento den slaví jako mezinárodní den žen. Nezapomeňte proto ani vy a ukažte ženám ve svém okolí, že vám na nich záleží.

Historie tohoto dne se traduje až do začátků 20. století, kdy v USA demonstrovaly švadleny proti diskriminaci žen v práci. Mimo jiné bojovaly i za lepší pracovní podmínky, volební právo a proti dětské práci.

Berte tento den skvělou příležitostí, jak ženám ve svém okolí dát najevo lásku a prokázat jim vděčnost.

Romantický večer
Ženy dokáží vždy ocenit snahu o romantiku. Vezměte přítelkyni nebo manželku na procházku, do kina nebo na večeři do oblíbené restaurace. Pokud jste zruční, můžete navařit i doma.

Pro sladký život
Ženy prostě milují čokoládu, a to ve všech podobách i příchutích. Bonboniéra nebo tabulka čokoláda zaručeně vykouzlí úsměv na jejich tvářích. A navíc je tato pochoutka i afrodiziakum.

Voňavá kosmetika
Všechny ženy mají rády kosmetiku. Výbornou volbou je přírodní kosmetika, protože je vhodná i pro velmi citlivou pleť. Mladší dívky určitě potěšíte výběrem kosmetiky určené speciálně pro mladou pleť.

Doplněk
Náhrdelníky, náušnice či jiné šperky jsou nepochybně pýchou každé ženy. Klidně však můžete sáhnout i po bižuterii, nabídka je bohatá. Některé působí skutečně zajímavě a i jejich ceny jsou velmi přijatelné.

Zajímavá kniha
Pokud má vaše partnerka či dcera ráda knihy, je to výborná volba. Měli byste znát alespoň její oblíbený žánr. Možnosti jsou různé, od románů o lásce, přes detektivky, až po různé kuchařky.

Spodní prádlo
Pokud znáte míry své ženy, můžete zvolit kvalitní spodní prádlo, sexy košilku nebo hebký pohodlný župan.

Kytice růží
Nejklasičtějším a ověřeným dárkem je kytice květů. Tradičně vítězí růže, déle samozřejmě vydrží květiny v květináči.

Každopádně na tento den nezanevřete, je krásnou příležitostí dát najevo svou úctu k ženám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *