Co mi do života vnesla světelná terapie?

 

Rozhovor s oblíbenou moderátorkou a modelkou Renátou Czadernovou.

Zdraví hraje v životě každého člověka důležitou roli. Co konkrétně znamená zdraví a zdravý životní styl pro vás?

Kromě zdravého jídla je to určitě také pohyb. Velmi ráda sportuji, ať už jde o posilování nebo třeba badminton. Navíc je pro mě důležité starat se nejen o tělo, ale také o pokožku. Chystám se teď vyzkoušet Oxy sprej, který má v nabídce Zepter. Věřím, že pak budu vypadat stále svěží.

Pohyb s sebou může přinášet i zdravotní potíže, je pro Vás aktuální téma světelné terapie?

Určitě. Díky Bioptronu se daleko rychleji hojí kdejaké rány. Kamarádka ho využila na jizvu po úrazu a výsledky byly asi po měsíci znatelné. Velmi dobrá a účinná je světelná terapie prý i na akné a na jizvy, které po nich velmi často zůstávají. Osobně jsem se seznámila s bioptronovou lampou už v dětství, kdy jsem často trpěla na opary a toto léčivé světlo mi vždy dokázala pomoci.

S kterými dalšími zdravotními obtížemi Vám a Vašim nejbližším pomáhá lampa Bioptron?

Těch výhod Bioptronu je hodně a nejde je asi všechny vyjmenovat. Navíc máme každý problémy s něčím jiným. Určitě bych doporučila Bioptron vyzkoušet, ať vás trápí cokoliv, rozhodně vám nemůže uškodit.

Doporučila byste přístroje Bioptron od společnosti Zepter i ostatním?

Vzhledem k tomu, že z vlastní zkušenosti vím, že přístroj Bioptron opravdu pomáhá a nejde pouze o reklamní trik, tak určitě ano. Na větší rány bych se pak nebránila tomu, použít větší přístroj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *