Jakého pomocníka najdete v kuchyni Gábiny Partyšové?

 

Gábina Partyšová je  známá moderátorka a krásná žena, která dbá na své zdraví a je pro ní důležité, co jí a jak uchovává čerstvost potravin. Přečtěte si s ní inspirativní rozhovor na téma zdravého stravování.

Co se Vám vybaví, když se řekne zdravé vaření a zdravý životní styl?

Vybaví se mi vydatné snídaně plné ovoce, střídmý masitý oběd a zeleninová večeře. Ráda používám pánve Zepter, ve kterých se jednoduše a zdravě vaří s minimem tuku, vody a  soli. Zdravý životní styl je pro mě i hodně spánku, sport, jóga, meditace a  hodně, hodně čisté vody.

 

Co si nejčastěji vaříte v nádobí Zepter? Jaké je vaše oblíbené jídlo?

Vařím v něm prakticky vše. Jsem hodně „polívková“, takže zeleninovou polévku z Zepteru – tu prostě miluji!

Jak byste shrnula své zkušenosti s VacSy ?

Je to naprosto dokonalý pomocník do domácnosti.  Používám ho denně, ať už na uchovávání jídla, které uvaříme, na pečivo, ovoce zeleninu nebo i na různé nápoje. Daleko méně potravin díky VacSy vyhodíme. A protože neradi plýtváme jídlem, jsme z tohoto našeho pomocníka velmi nadšeni.

Co bylo pro vás tím hlavním argumentem pro jeho pořízení?

Jednoznačně možnost dlouhodobějšího uložení potravin. Snadná údržba, nádoby je možné mít v myčce, používat v mikrovlnné troubě, v mrazáku a navíc jsou skleněné, takže se z nich neuvolňují do potravin žádné škodlivé látky. Systém je moc fajn také při přepravě potravin.

K čemu konkrétně VacSy používáte a jaké jsou podle vás jeho přednosti?

K prodloužení trvanlivosti již navařeného jídla nebo zakoupeného ovoce, zeleniny, sýrů, ryb, masa. Vacsy v podstatě využíváme úplně na vše. Tím, že se k jídlu nedostává vzduch, zůstává uchovávané jídlo déle čerstvé, nechytají se do něj plísně a zachovává si výbornou chuť a původní vzhled i barvu. To je podle mě hlavní předností tohoto systému.

Doporučila byste VacSy i ostatním?

Určitě ano, do každé domácnosti. S manželem rádi cestujeme a milujeme zejména plavby na lodi po moři. Uplatnění jsme pro VacSy našli i tady. Během plavby vždy  do sáčků zavakuujeme důležité osobní doklady, peníze a jiné cennosti. Máme tak jistotu, že se nám nenamočí nebo jinak neznehodnotí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *