Poznejte vzácné ingredience kosmetiky La Danza

 

Stárnutí pokožky způsobuje mnoho faktorů.  Do určité míry můžeme ovlivnit externí faktory, jakými jsou např. sluneční záření, nedostatek spánku a výživa. Přirozený proces stárnutí je však nevyhnutelný. S přibývajícími léty nám přibývá v obličeji i viditelných vrásek. Můžeme nějak prodloužit svěžest a mladistvý vzhled naší pleti? Jak můžeme ošálit neúprosný čas?

Ideální je nechat se inspirovat přírodou a jejími nejvzácnějšími aktivními složkami. Některé rostliny a řasy žijící v extrémních podmínkách si osvojily umění, jak těmto náročným podmínkám čelit. Proč tedy podobné principy nezkusit využít i u lidí ke zpomalení procesu stárnutí. Ty nejvzácnějších složky jsou v amazonské džunglí, u francouzského pobřeží a v hloubkách oceánů.

Také vás zajímá, jaké složky jsou reálně v kosmetických produktech použité? A jak tedy vznikne unikátní La Danza Sérum proti stárnutí? Vypátrali jsme pro vás, jaké dary přírody v něm naleznete:

Laminaria ochroleuca neboli zlatá řasa

 

Zlatá řasa je žlutohnědá cca 1,5 metrů dlouhá chaluha, která žije ve veliké hloubce na dně ledového oceánu. Je to jedna z mála druhů chaluh, která umí odpuzovat epifaunu a má schopnost být resistentní, tedy odolná vůči UV záření. V La Danza Séru proti stárnutí je použita její aktivní složka Antileukine 6 a je prokázáno, že má schopnost ochránit a posílit hydrolipidovou rovnováhu pokožky, má silné protizánětlivé účinky a má schopnost  zamezit poškozování buněk vlivem  UV záření.

Sacha Inchi

 

Sacha inchi, známá také jako Inca oříšek, je  semeno rostliny rostoucí  na vysočině v Peru. Toto výjimečné ovoce se pěstuje  v amazonských deštných pralesích již 3 000 let. Semínka jsou bohatá na proteiny, omega 3,6, a 9 alpha tocopherol vitamin E, karotenoid (vitamin A) a vlákninu. Je to nejbohatší přírodní zdroj OMEGA-3 a je vědecky dokázáno, že umí podpořit  regeneraci buněk a zmírnit zánětlivé procesy  pokožky a zmírnit podráždění.

Glasswort

Glasswort je rostlina, která je typická pro francouzské pobřeží Channel a roste v písku.  Ve vysokém přílivu je téměř celá ponořena ve slané vodě, zatímco při odlivu je vystavena slunci a větru. Aby mohla odolat těmto extrémním změnám, vytvořila si vlastní  systém pro transport vody a iontů. Hydrasalinol získaný z této rostliny  je unikátní přírodní složka, která hydratuje a zároveň zabraňuje vysoušení a ztrátě vody v pokožce.

Všechny tyto vzácné složky získávané přímo z přírody, luxusní postupy a švýcarská nanotechnologie jsou klíčovým základem pro unikátní kosmetickou řadu La Danza  – speciálně vyvinutou pro boj proti předčasnému stárnutí.

Je úžasné, když se podaří propojit poznání z přírody a vědy.

 

 

One thought on “Poznejte vzácné ingredience kosmetiky La Danza

  1. Nádhera! Konečně kvalitní produkty z přírodních surovin. Neuvěřitelné, jaké využití mohou řasy mít. Sbírat bych je asi nechtěla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *