Profesionální analýza pleti doporučí kosmetiku na míru přímo pro Vaši pleť

 

Šárka Ullrichová, úspěšná česká herečka známá např. ze seriálu Ulice TV NOVA, vyzkoušela kosmetiku Swisso Logical. Co si o ni myslí a jak se k ní dostala? Přečtěte si vše v rozhovoru níže.

Společnost Zepter má nejen kvalitní výrobky pro zdraví, ale i luxusní kosmetiku

Jak jste se dozvěděla o kosmetice Zepter?

Od kamarádky jsem dostala DÁRKOVÝ POUKAZ na podrobnou analýzu pleti od společnosti Zepter. Byla jsem proto mile překvapena, že společnost Zepter nabízí nejen spoustu výrobků pro zdravé vaření a čistý domov, ale také, že do svého portfolia zahrnuje kosmetické výrobky. Ještě před analýzou pleti se mě velmi mile ujala Brand ředitelka Cosmetics and Luxury, paní Hana Pospíšilová, která mi mimo jiné sdělila, že kosmetické produkty Zepter letos oslaví 20leté výročí působení v ČR.

Doporučuji tuto analýzu pleti navštívit, protože všechny výrobky předčily moje očekávání

Jak celá procedura probíhala?

Po výborné kávě jsem se odebrala do útulné místnosti na analýzu pleti, která trvala zhruba 40 min. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a na základě podrobných výsledků analýzy mi byla doporučena komplexní kosmetická péče řady Swisso Logical.

Jaké jsou Vaše zkušenosti po více než měsíci užívání?

Všechny produkty, které momentálně používám jsou velice příjemné, neobsahují žádné parabeny a jsou hypoalergenní. Nejvíce jsem si oblíbila Hydroliftingové sérum s čistou kyselinou hyaluronovou, které moji pleť pěkně „nafukuje“, hydratuje a projasňuje. Super také jsou Multiregenerační a oční krém, které zároveň vyživují, regenerují a tím zpomalují to nepříjemné stárnutí pleti, které žádná žena nechce vidět a ani já.

Pokud budete chtít strávit příjemnou chvilku a udělat něco pro svoji pleť, tak doporučuji tuto analýzu pleti navštívit, protože všechny výrobky předčily moje očekávání.

Rozhovor společnosti Zepter International poskytla Šárka Ullrichová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *