S Tuttoluxem 6S jsem maximálně spokojený

 

Profesionální vystupování reprezentantů společnosti Zepter a jejich představení výrobků na pana Marka Šmídovce zapůsobilo tak, že si s partnerkou kromě Tuttoluxa 6S postupně koupili vacSy, dvě čističky vzduchu Therapy Air iOn a čističku vody Edel Wasser. „Hned první úklid s Tuttoluxem 6S mě přesvědčil o tom, že tento přístroj opravdu umí všechno to, co jsem viděl na prezentaci. Jeho schopnosti nejsou žádný reklamní trik,“ říká spokojený zákazník Marek Šmídovec o multifunkčním čisticím systému Tuttoluxo 6S.

Vše mi bylo předvedeno v domácím prostředí a nemusel jsem se tak nikam trmácet

Jak dlouho znáte společnost Zepter International?

Společnost Zepter a její výrobky znám už hodně dlouho díky rodičům, kteří si před lety koupili hrnce. Já osobně jsem si první výrobek od této společnosti, bylo to Tuttoluxo 6S, pořídil asi před rokem, v létě 2012. Tehdy jsem se zúčastnil domácí prezentace tohoto čisticího systému. Přesvědčila mě především jeho multifunkčnost a samozřejmě také čisticí schopnosti páry. Třeba mě osobně hodně zaujalo to, jak lze s párou rychle a kvalitně vyčistit v koupelně spáry mezi dlaždičkami.

Jak byste popsal svou zkušenost s prezentacemi společnosti Zepter?

Sám jsem byl jen na jedné domácí prezentaci u svých rodičů, a proto můžu hodnotit jen na základě této zkušenosti. Musím ale říct, že profesionální vystupování reprezentantů společnosti Zepter a jejich představení výrobků na mě zapůsobilo tak, že jsme si s partnerkou kromě Tuttoluxa 6S postupně koupili vacSy, dvě čističky vzduchu Therapy Air iOn, na které nám přispěli rodiče, čističku vody Edel Wasser a také jsme od rodičů velmi rádi jako dar přijali nádobí. Prezentace obchodních zástupců společnosti Zepter mě tedy přesvědčila dostatečně (smích). Velmi jsem taky ocenil, že vše mi bylo předvedeno v domácím prostředí, a nemusel jsem se tak nikam trmácet, dlouze se vyptávat a složitě shánět informace o výrobcích…

Tuttoluxo 6S se s běžným vysavačem nedá srovnat

Proč jste se rozhodl pro nákup čisticího systému Tuttoluxo 6S?

Jak jsem už řekl, přesvědčila mě především multifunkčnost tohoto přístroje. Když jsem poprvé viděl Tuttoluxo 6S na prezentaci, tak jsem byl překvapený, jaké má kompaktní rozměry. Představoval jsem si totiž, že bude větší. Nevěřil jsem, že tak malý kompaktní přístroj, který je navíc designově povedený, skrývá v sobě tolik funkcí. Viděl jsem i jiné multifunkční přístroje, ale to byly takové velké krabice. Hned první úklid mě přesvědčil o tom, že tento přístroj opravdu umí všechno to, co jsem viděl na prezentaci. Jeho schopnosti nejsou žádný reklamní trik. Ovládání Tuttoluxa 6S je jednoduché a každý se to naučí během chvilky.

Které funkce nejvíce využíváte?

Já osobně nejvíc využívám páru, a to k čištění odpadů, spár mezi dlaždičkami, potahů sedaček v autě nebo k vytírání v kombinaci s vysáváním. Partnerka zase často a ráda využívá parní žehličku, s níž může žehlit i věci zavěšené na ramínku. Dřív jsem si nechával potahy v autě dvakrát ročně čistit ve specializované firmě, protože jsem zjistil, že když jsem to dělal za pomoci různých saponátů sám, tak na nich zůstaly patrné stopy po flecích. Teď si je s Tuttoluxem 6S díky parnímu čištění vyčistím nejen rychle a kvalitně sám, ale také častěji. Délka čištění závisí na tom, jaký nepořádek na nich zanechá náš malý syn. Dřív jsem za vyčištění platil od 750 do 1500 Kč, takže díky Tuttoluxu 6S teď ušetřím až 3000 Kč.

Jakými přednostmi podle vás Tuttoluxo 6S oproti „běžným vysavačům“ vyniká?

Tuttoluxo 6S se s běžným vysavačem nedá srovnat, protože to je multifunkční přístroj. S vysavačem má společného pouze to, že také umí vysávat.

Doporučil byste čisticí systém Tuttoluxo 6S i ostatním?

Ano, určitě bych ho doporučil. Myslím, že každý, kdo zhlédne prezentaci Tuttoluxa 6S, se rychle sám přesvědčí o jeho schopnostech a výhodách, které nabízí. Jsem maximálně spokojený, ušetřím jak peníze za chemické čisticí prostředky, tak místo v úklidové místnosti a především čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *