Therapy Air iOn funguje na jedničku

 

„Účinnost Therapy Air iOn je znát nejen na kvalitě vzduchu, ale také na množství prachu při luxování koberců nebo utírání nábytku,“ říká Ing. Zbyněk Tauš o svých zkušenostech s čističkou vzduchu od společnosti Zepter International. Přečtěte si, jaké režimy čištění vzduchu nejčastěji využívá.

Jaké jsou vaše zkušenosti s čističkami vzduchu a proč jste si pořídil Therapy Air iOn od společnosti Zepter?

Čističku vzduchu jsme si pořídili kvůli tomu, že my oba s manželkou jsme alergici, i když ne silní. Já sám mám vzácnou alergii na sakury, které se u nás naštěstí vyskytují zřídka. Manželka zase trpí na jarní pyly a starší syn je alergický na prach. Proto jsme si nejdřív pořídili lepší vysavač nebo zvlhčovače vzduchu. K čističce vzduchu jsme se dostali oklikou přes samostatné ionizátory vzduchu. Na Therapy Air iOn jsem narazil v podstatě náhodou, když mě manželka vzala s sebou na prezentaci zdravého vaření společnosti Zepter. Odkud jsme si nakonec kromě zdravých receptů na vaření domů odnesli i čističku (smích), která se nám velmi osvědčila. Spojení 5stupňového filtračního systému a generátoru záporných iontů je na kvalitě vzduchu u nás doma opravdu poznat. Navíc povedený je i design přístroje. Účinnost Therapy Air iOn je znát nejen na kvalitě vzduchu, ale také na množství prachu při luxování koberců nebo utírání nábytku. Tato čistička skutečně hodně prachu stáhne a odfiltruje. Máme také vyzkoušeno, že se automaticky přepne na vyšší výkon, když k nám přijdou na návštěvu mladí se psem, takže i chlupy z domácích mazlíčků nejsou žádný problém.

Čistička vzduchu běží u nás doma 24 hodin denně

Který režim nejčastěji používáte?

Čistička vzduchu běží u nás doma v podstatě 24 hodin. Vypínáme ji, jen když odjíždíme na víkend na chalupu nebo na delší dovolenou. Když se pak vrátíme domů, ihned nastavíme Therapy Air iOn do režimu Turbo, aby se těžko dýchatelný vzduch vyčistil. Režim Turbo v kombinaci s generátorem záporných iontů využíváme i v hodně horkých letních dnech, kdy se vzduch v místnosti rychle nejen pročistí ale také osvěží. Tento režim se nám osvědčil i v kuchyni při odstranění typicky rybího pachu při přípravě oběda. Když chceme mít v obývacím pokoji hodně svěží vzduch, využíváme Rytmický režim. Na noc, nebo když si chceme u televize udělat příjemný večer, přepínáme Therapy Air iOn do režimu Auto, který je tak tichý, že čističku vůbec neslyšíme pracovat. Přiznám se, že jediné, co nevyužívám, je dálkové ovládání, protože se snažím hýbat. Vím ale, že ho máme a že funguje (smích).

Therapy Air iOn získal od internetového portálu ProAlergiky.cz certifikát Zaručená účinnost. Jak vy byste na základě svých zkušeností zhodnotil účinnost této čističky vzduchu?

Své zkušenosti s čističkou vzduchu Therapy Air iOn bych asi nejlépe shrnul těmito slovy: funguje a jde z ní svěží vzduch. Když jednotlivé režimy čističky přizpůsobujete svému životnímu stylu, je symbióza s tímto přístrojem na jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *