Krásná v mladém i zralém věku se švýcarskou kosmetikou Young Generation a ZEPUR

 

Pokud bychom se zeptali jakékoliv ženy, zda pečuje o svou pleť, určitě by ve většině případů byla odpověď pozitivní. Péče o pleť je nám ženám vlastní. Každá pleť ale vyžaduje jinou péči. Více o sebe musí ženy pečovat i s přibývajícím věkem, kdy každé zanedbání, chybná péče nebo i únava jsou na pleti mnohem více zřetelné. Řada žen ale často přesně neví, jak správně o pleť pečovat a jak se vyznat v široké nabídce kosmetických produktů.

Držte se základního pravidla

Základní pravidla jsou velmi jednoduchá. Dokonale očistit pleť a dodat jí výživu. Pozornost věnujte hlavně večernímu čistění, které je mnohem důležitější než ranní, protože na pleti přes den ulpí nečistoty, prach i pot. Čistit pleť po ránu ale také doporučujeme, protože i přes noc se pleť potí a produkuje maz. Pokud pleť nebudeme dokonale čistit, nebude moci  dobře dýchat, ztratí svou vitalitu a nebude moci dobře přijímat vyživující péči. Získá nezdravý a našedlý nádech a bude náchylnější k tvorbě vrásek.

Neméně důležité je pak dodání výživných látek a dostatečná hydratace. Kvalitě pleti samozřejmě napomáhají i pleťové masky a masáže. Zdravá a hydratovaná pleť pak může správně plnit svou ochranou funkci.

 

Dáváte přednost vodě?

Pro večerní čistění pleti můžete používat různé produkty a to s ohledem na typ pleti (suchá, mastná, mladistvá, stárnoucí atd). Pokud se rády myjete vodou, pak postačí jemné kvalitní mýdlo, určené pro ošetření pleti, které na závěr spláchnete vlažnou vodou. Používáte-li různá čistící pleťová mléka, jemně je nanášejte krouživými pohyby. Tím se odstraní nečistoty a pokožka zároveň jemně prokrví.

Před očištěním pleti si vždy důkladně omyjte ruce, aby se pak dotekem na obličej nepřenesla nečistota z rukou. Obličej oplachujte vždy vlažnou vodou, nikdy ne horkou, aby nedošlo k poškození kapilár. Ani studená voda není na čištění příliš vhodná, protože stáhne póry a neumožní dokonalé očištění pleti. Studenou vodu si nechte až na konečné rychlé opláchnutí.

Večer nezapomeňte také na odličovač, pokud jste nalíčená. A nezapomeňte při očištění obličeje na dekolt! I jemu je třeba věnovat velkou pozornost, protože věk se na dekoltu projevuje mnohem výrazněji než na obličeji.

Na závěr můžete použít i pleťová tonika, které vyrovnávají pH pokožky a odstraní zbytky čistících produktů. Jakmile je pleť očištěná a připravená, naneste výživný či hydratační krém. Pro starší pleť doporučujeme ještě pod krém nanést sérum.

 

Vybírejte kosmetickou péči s přírodními složkami

Dávejte při výběru produktů přednost přírodní kosmetice jako je např. řada švýcarské kosmetiky ZEPUR. Obsahuje 100 % aktivní přírodní složky, které jsou pečlivě zpracovány v průběhu celého výrobního procesu tak, aby neztrácely svou biologickou aktivitu. Neobsahují žádné látky, které mohou vyvolat alergické reakce. Konečným výsledkem je linie péče o pleť bez jakýchkoliv nečistot, jako je například formaldehyd, organohalogenové sloučeniny nebo diethylftalát. Tato přirozená řada přípravků pro péči o pleť je hlavně vhodná pro velmi citlivou, podrážděnou a suchou pokožku a pro kůži náchylnou k alergiím.

 

A co pleť dospívajících?

Speciální pozornost musíme věnovat i mladé pleti, kterou velmi často trápí černé tečky a pupínky. Nebo je naopak vysušená a citlivá. Pro tuto pleť jsme připravili speciální řadu Young Generation s aktivními přírodními složkami nejvyšší kvality, která pleť zanechá očištěnou, vyživenou a chráněnou.

 

 

Mít nádhernou kůži s přirozenou krásou nebylo nikdy jednodušší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *