S párou je vánoční úklid hračka!

 

Určitě jste již zaznamenali, že již snad není výloha obchodů bez vánoční výzdoby a opravdu již tuto neděli začíná advent. To pak je jen pár týdnů do Štědrého dne. Věřím, že to máte podobně jako já a chcete si toto období co nejvíce užít. Bohužel i domácnost musíme na tuto událost připravit, výzdoba mne osobně jde od ruky, ale s vánočním úklidem je to už těžší a tak velmi ráda využiji pomocníka, který mi ho usnadní a pro příští rok vlastně žádný nebude zapotřebí, protože budu vědět, že pořádný úklid je v průběhu celého roku.

Objevila jsem multifunkční přístroj TUTTOLUXO 6SB PLUS, který dokonale změní způsob úklidu a čištění. Navíc má pro mne důležitý aspekt a to že je ekologicky šetrný. Nejedná se „jen“ o vysavač, tento přístroj zbavuje domácnost mikroskopického prachu a bakterií bez použití chemikálií nebo papírových sáčků, čímž přispívá ke zdravějšímu domácímu prostředí. Bohužel právě uvnitř budov se totiž nachází levné stavební materiály, kouř, plísně nebo roztoči, kteří mohou být příčinou stále se zvyšujícího počtu alergií, astmatu, problémů s průduškami nebo dýcháním. I když si to neradi přiznáváme, tak roztoči vegetují v kobercích, polstrováních, matracích a dalších měkkých plochách. Takže v tomto případě bohužel neplatí, že „co oči nevidí, to srdce nebolí“, respektive naše dýchací cesty😉.

Horká pára svou teplotou dobře odmašťuje, čistí a změkčuje silnější vrstvy nečistot, dokonce i zaschlé barvy. Navíc z multifunkčního parního přístroje vychází pod tlakem, a tak se dostane i do míst, kde je úklid s běžnými čisticími prostředky náročný. Unikátní vysavač v sobě spojuje šest přístrojů se šesti jedinečnými funkcemi v jednom a nabízí navíc tři patentované systémy a bohatou sadu příslušenství.

Do svého vánočního úklidu asi jako většina zahrnuji i mytí oken a bylo pro mne skvělou zprávou, že právě s parními přístroji je tato činnost velmi jednoduchá, výrazně rychlejší a s lepším výsledným efektem. Při čištění navíc budete používat pouze obyčejnou vodu, není třeba žádných speciálních prostředků. A když už budete mít tento přístroj v ruce, tak díky páře můžete snadno vyžehlit i pomuchlané záclony, závěsy a oblečení, vyčistit zamaštěné oblečení, límce u sak a kabátů.

Doufám, že díky tomuto pomocníkovi budu mít letošní vánoční úklid hotový co nejrychleji a přitom s pocitem, že jsem ho vzala opravdu poctivě!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *