Soutěž Zepter Chef 2018 o nádobí v hodnotě 100 000 Kč!

 

Milujete vaření? Obdivujete kuchyni světoznámých kuchařů? Chcete vařit jako oni? Zapojte se do soutěže ZEPTER CHEF 2018 o nejlepší a nejzajímavější recept na zdravý pokrm a vyhrajte sadu nádobí ZEPTER v hodnotě 100 000 Kč, se kterými budete vařit jako profesionál!

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE ZEPTER CHEF 2018 JSOU TADY!
Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich krásné recepty! Sešlo se jich u nás tolik, že bylo těžké z nich vybrat ten nejlepší a nejhezčí.
Porota složená z šéfkuchaře Jiřího Krále a zástupců společnosti ZEPTER se nakonec shodla na vítězi. Tím se stává slečna Denisa z Karlovarského kraje. Gratulujeme!!
Brzy vám přineseme reportáž z předávání výhry spolu s vítězným receptem.
A abychom poděkovali i všem dalším účastnicím a účastníkům za jejich krásné recepty, posíláme vám ZEPTER kuchařku pro inspiraci! Neváhejte a pošlete nám pak fotky pokrmů uvařených podle kuchařky. 🙂
Těšíme se!

 

Na výběru vítězného receptu se podílel Jiří Král, šéfkuchař Aureole Fusion Restaurant & Lounge. Vítěz má možnost připravit recepty právě ve spolupráci s šéfkuchařem Jiřím Králem. Připravené recepty budou zařazeny do online kuchařky.

Výherce bude spolupracovat s Jiřím Králem, šéfkuchařem Aureole Fusion Restaurant & Lounge

Co dostane vítěz?

Vítěz si odnese ZEPTER nádobí v hodnotě 100 000 Kč podle vlastního výběru. Bude se také podílet na tvorbě online kuchařky ve spolupráci s šéfkuchařem Aureole Fusion Restaurant & Lounge Jiřím Králem.

 

Cena pro vítěze . Nádobí v hodnotě 100 000 Kč podle vlastního výběru.

Jiří Král, šéfkuchař Aureole Fusion Restaurant & Lounge, se podílí na soutěži ZEPTER CHEF 2018

Pravidla soutěže ZEPTER CHEF 2018

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *